Ürünler

Kınalı olarak modern tesisimizde gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetimiz klasik beyaz peynir üzerine yoğunlaşmıştır. Alışkın olduğumuz geleneksel lezzetleri sağlıklı gıda felsefemiz ile sürdürdüğümüz bu yolculukta tam yağlı beyaz peyniri yumuşak ve sert olarak benimsediğiniz biçimde sizlerle buluşturmaktayız.

 

Teknolojik üretim araçlarımız ile toptan satış ile son tüketicilerin de istifade etmesine olanak verecek gramajlarda, alternatif ambalajlı ürünlerimiz üretim gamımızda yer almaktadır. Vakumlu ambalajında, soğuk zincir gözetilerek üretilip dinlendirilmiş ve lojistiği sağlanmış beyaz peynirlerimiz bu sayede tazeliğini ve aromasını uzun süre muhafaza etmektedir.

 

Tesisimizde taze kaşar peynir üretimimiz tam zamanlı olarak sürdürülmektedir. Ürünlerimiz başlıca marketlerde satışa sunulmakla beraber konaklama tesisleri, kafe ve restoranlar ile gıda üreticileri tarafından kullanılmaktadır. 2kg, 1kg ve daha küçük ambalajlı ürünlerimiz tüketim amacınız doğrultusunda en uygun seçenekler olarak üretilmektedir.

 

Lor, krema ve yöresel peynirlerimiz ile sektörümüzün ve tüketicilerimizin talep çeşitliliğine sağlıklı ve lezzetli yanıtlar vermekteyiz.

 

Üretim süreçlerimizin tamamı yasal gereklilik doğrultusunda tüm laboratuvar test ve analizleri ile titizlikle incelenmekte; sıkı hijyen tedbirlerimiz ile çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı güvence altına alınmaktadır. Modern üretim hattımız, laboratuvar ekibimiz ve tecrübeli personel gücümüz ile ulusal hizmet vermek noktasında başarılı bir yapıya sahibiz.